RCR108DNP-120M Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 2.5A 60 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук