RCR108DNP-150M Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 70 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук