RCR108DNP-180M Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 2.1A 80 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук