RCR108DNP-1R0N Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 9.15A 6.5 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук