RCR108DNP-2R2N Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 6.05A 9.5 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук