RCR108DNP-330M Sumida America Components Inc.
RCR-108D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.6A 110 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук