RCR110DNP-102L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1MH 350MA 1.5 OHM TH
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 1000uH 0.35A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-102L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-102L Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Power Inductors - Leaded 1000uH 0.35A 15% THRU HOLE INDUCTOR