RCR110DNP-120M Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 3.24A 24 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 3.24A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-120M Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Fixed Inductors 12uH 3.24A 20% THRU HOLE INDUCTOR