RCR110DNP-121L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 990MA 210 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 120uH 0.99A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-121L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-121L Виробник : Sumida RCR_110D.pdf Power Inductors - Leaded 120uH 0.99A 15% THRU HOLE INDUCTOR