RCR110DNP-180M Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 2.61A 39 MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 39mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 2.61 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 2.61A 39 MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 39mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 2.61 A.
Інші пропозиції RCR110DNP-180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-180M Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Fixed Inductors 18uH 2.61A 20% THRU HOLE INDUCTOR