RCR110DNP-181L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 820MA 260 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 180uH 0.82A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-181L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-181L Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Power Inductors - Leaded 180uH 0.82A 15% THRU HOLE INDUCTOR