RCR110DNP-220M Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 2.34A 42 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 22uH 2.34A 20% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-220M Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Power Inductors - Leaded 22uH 2.34A 20% THRU HOLE INDUCTOR