RCR110DNP-330L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.89A 57 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 33uH 1.89A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-330L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-330L Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Power Inductors - Leaded 33uH 1.89A 15% THRU HOLE INDUCTOR