RCR110DNP-391L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 390UH 550MA 690 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 390uH 0.55A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-391L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-391L Виробник : Sumida RCR_110D.pdf Power Inductors - Leaded 390uH 0.55A 15% THRU HOLE INDUCTOR