RCR110DNP-681L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 680UH 420MA 1.2 OHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 680uH 0.42A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-681L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-681L Виробник : Sumida RCR_110D.pdf Power Inductors - Leaded 680uH 0.42A 15% THRU HOLE INDUCTOR