RCR110DNP-820L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.26A 160 MOHM TH
Написати відгук
Fixed Inductors 82uH 1.26A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-820L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-820L Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Fixed Inductors 82uH 1.26A 15% THRU HOLE INDUCTOR