RCR110DNP-821L Sumida America Components Inc.
RCR-110D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 820UH 380MA 1.3 OHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 820uH 0.38A 15% THRU HOLE INDUCTOR.
Інші пропозиції RCR110DNP-821L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR110DNP-821L Виробник : Sumida RCR-110D-465863.pdf Power Inductors - Leaded 820uH 0.38A 15% THRU HOLE INDUCTOR