Продукція > SUMIDA > RCR1616NP-102K
RCR1616NP-102K Sumida
RCR1616.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 930MA 665 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 665mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 850mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 930 mA.
Інші пропозиції RCR1616NP-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR1616NP-102K RCR1616NP-102K Виробник : Sumida America Components Inc. RCR1616.pdf Description: FIXED IND 1MH 930MA 665 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 665mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 850mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: Radial, Vertical Cylinder
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 930 mA