Продукція > SUMIDA > RCR664DNP-560K
RCR664DNP-560K
RCR664DNP-560K Sumida
RCR-664D-523519.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 56uH 0.6A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 600MA 330 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Part Status: Active, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції RCR664DNP-560K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR664DNP-560K Виробник : Sumida America Components Inc. RCR-664D.pdf Description: FIXED IND 56UH 600MA 330 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 600 mA