Продукція > SUMIDA > RCR875DNP-103K
RCR875DNP-103K
RCR875DNP-103K Sumida
RCR_875D-465969.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 10000uH 0.074A 10% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10MH 74MA 35 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 35Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 74 mA.
Інші пропозиції RCR875DNP-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR875DNP-103K Виробник : Sumida America Components Inc. RCR-875D.pdf Description: FIXED IND 10MH 74MA 35 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 35Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 74 mA