Продукція > SUMIDA > RCR875DNP-180L
RCR875DNP-180L
RCR875DNP-180L Sumida
RCR_875D.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - Leaded 18uH 1.78A 15% THRU HOLE INDUCTOR
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.78A 71 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 71mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.78 A.
Інші пропозиції RCR875DNP-180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR875DNP-180L Виробник : Sumida America Components Inc. RCR-875D.pdf Description: FIXED IND 18UH 1.78A 71 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 71mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.78 A