RCR875DNP-4R7L Sumida America Components Inc.
RCR-875D.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 2.94A 35 MOHM TH
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.94 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 2.94A 35 MOHM TH, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.307" Dia (7.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.94 A.
Інші пропозиції RCR875DNP-4R7L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCR875DNP-4R7L RCR875DNP-4R7L Виробник : Sumida RCR_875D-465969.pdf Power Inductors - Leaded 4.7uH 2.94A 15% THRU HOLE INDUCTOR