RCS-1800-2000
RCS-1800-2000 Aim Dynamics
RCS Series Spec Sheet vD.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: 3PH 18" COILS 2000A:333MV
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Ratiometric, Voltage
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 9V ~ 36VDC
Sensor Type: AC Single Phase/Three Phase
For Measuring: AC
Current - Sensing: 2000A
Part Status: Active
Number of Channels: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3PH 18" COILS 2000A:333MV, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Ratiometric, Voltage, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 9V ~ 36VDC, Sensor Type: AC Single Phase/Three Phase, For Measuring: AC, Current - Sensing: 2000A, Part Status: Active, Number of Channels: 3.