Продукція > OMEGA > RCT1513005A
RCT1513005A
RCT1513005A Omega
MFO_RCT.pdf
Виробник: Omega
Description: AC CURRENT TRANSFORMER FOR AMMET
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.165" L x 3.071" W (55.00mm x 78.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads
Turns Ratio - Primary:Secondary: 5:300
Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm)
Current Ratio: 300:5
Current Rating (Amps): 130 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC CURRENT TRANSFORMER FOR AMMET, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.165" L x 3.071" W (55.00mm x 78.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads, Turns Ratio - Primary:Secondary: 5:300, Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm), Current Ratio: 300:5, Current Rating (Amps): 130 A.