Продукція > OMEGA > RCT1526005A
RCT1526005A
RCT1526005A Omega
MFO_RCT.pdf
Виробник: Omega
Description: AC CURRENT TRANSFORMER FOR AMMET
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Non-Invasive (Split Core)
Termination Style: Wire Leads
Turns Ratio - Primary:Secondary: 5:600
Height - Seated (Max): 4.567" (116.00mm)
Current Ratio: 600:5
Current Rating (Amps): 600 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC CURRENT TRANSFORMER FOR AMMET, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Wire Leads, Turns Ratio - Primary:Secondary: 5:600, Height - Seated (Max): 4.567" (116.00mm), Current Ratio: 600:5, Current Rating (Amps): 600 A.