RCT16-1000
RCT16-1000 Aim Dynamics
acuct-flex-series-rogowski-coil-ct-datasheet.pdf
Виробник: Aim Dynamics
Description: RCT16-1000 ROGOWSKI COIL OUTPUTS
Packaging: Box
Package / Case: Module, Single Pass Through
Mounting Type: Free Hanging
Frequency: 10Hz ~ 20kHz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Sensor Type: Transformer w/Conditioning
For Measuring: AC
Current - Sensing: 1000A
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 2492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RCT16-1000 ROGOWSKI COIL OUTPUTS, Packaging: Box, Package / Case: Module, Single Pass Through, Mounting Type: Free Hanging, Frequency: 10Hz ~ 20kHz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Sensor Type: Transformer w/Conditioning, For Measuring: AC, Current - Sensing: 1000A, Part Status: Active, Number of Channels: 1.