Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R130JNEA
RCWE0612R130JNEA
RCWE0612R130JNEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.13 OHM 5% 1W 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .13ohms 5% 200ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R130JNEA RCWE0612R130JNEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .13ohms 5% 200ppm