Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R150JNEA
RCWE0612R150JNEA
RCWE0612R150JNEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.15 OHM 5% 1W 0612
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .15ohms 5% 200ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R150JNEA RCWE0612R150JNEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .15ohms 5% 200ppm