Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R215FKEA
RCWE0612R215FKEA
RCWE0612R215FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.215 OHM 1% 1W 0612
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .215ohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R215FKEA RCWE0612R215FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .215ohms 1% 100ppm