Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R226FKEA
RCWE0612R226FKEA
RCWE0612R226FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.226 OHM 1% 1W 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .226ohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R226FKEA RCWE0612R226FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .226ohms 1% 100ppm