Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R267FKEA
RCWE0612R267FKEA
RCWE0612R267FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.267 OHM 1% 1W 0612
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .267ohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R267FKEA RCWE0612R267FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .267ohms 1% 100ppm