Продукція > VISHAY / DALE > RCWE0612R301FKEA
RCWE0612R301FKEA
RCWE0612R301FKEA Vishay / Dale
rcwe-244377.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Current Sense Resistors - SMD 1watt .301ohms 1% 100ppm
на замовлення 4700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R301FKEA RCWE0612R301FKEA Виробник : Vishay Dale rcwe.pdf Description: RES SMD 0.301 OHM 1% 1W 0612