Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R510JKEA
RCWE0612R510JKEA
RCWE0612R510JKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.51 OHM 5% 1W 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .51ohms 5% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R510JKEA RCWE0612R510JKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-1761813.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .51ohms 5% 100ppm