Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R536FKEA
RCWE0612R536FKEA
RCWE0612R536FKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.536 OHM 1% 1W 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .536ohms 1% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R536FKEA RCWE0612R536FKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .536ohms 1% 100ppm