Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R820JKEA
RCWE0612R820JKEA
RCWE0612R820JKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.82 OHM 5% 1W 0612
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .82ohms 5% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R820JKEA RCWE0612R820JKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .82ohms 5% 100ppm