Продукція > VISHAY DALE > RCWE0612R910JKEA
RCWE0612R910JKEA
RCWE0612R910JKEA Vishay Dale
rcwe.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 0.91 OHM 5% 1W 0612
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD 1watt .91ohms 5% 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RCWE0612R910JKEA RCWE0612R910JKEA Виробник : Vishay / Dale rcwe-244377.pdf Current Sense Resistors - SMD 1watt .91ohms 5% 100ppm