Продукція > EIC > RD20JSAB
RD20JSAB
RD20JSAB EIC
28rd4.7js-39js_rev03.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 20V 6% 85Ohm 400mW 2-Pin DO-34
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис RD20JSAB EIC