Продукція > EIC > RD20JSAB2
RD20JSAB2
RD20JSAB2 EIC
28rd4.7js-39js_rev03.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 20V 2% 85Ohm 400mW 2-Pin DO-34
Написати відгук
Технічний опис RD20JSAB2 EIC