RD20M00000S300
RD20M00000S300 NextGen Components
RD20M00000S300(2).pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 20MHZ SM5032 3.3V HCMOS 15PF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук