Продукція > EIC > RD22JSAB
RD22JSAB
RD22JSAB EIC
28rd4.7js-39js_rev03.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 22V 5% 100Ohm 400mW 2-Pin DO-34
Написати відгук
Технічний опис RD22JSAB EIC