Продукція > SCHAFFNER > RD6127-10-9M0
RD6127-10-9M0
RD6127-10-9M0 Schaffner
Schaffner_datasheet_RD_series-3001103.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 10A 9mH/path CURRENT-COMPENSATED
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 9MH 10A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.398" (35.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 10A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 25.9mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 9 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD6127-10-9M0 RD6127-10-9M0 Виробник : TE Connectivity Schaffner RDseries.pdf Description: CMC 9MH 10A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.398" (35.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 10A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 25.9mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 9 mH @ 400 Hz