RD6137-10-4M5
RD6137-10-4M5 TE Connectivity Schaffner
RDseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 4.5MH 10A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.398" (35.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 10A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 18.35mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 4.5 mH @ 400 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.5MH 10A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 2.362" W (60.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.398" (35.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 10A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 18.35mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 4.5 mH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RD6137-10-4M5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD6137-10-4M5 RD6137-10-4M5 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 10A 4.5mH/path CURRENT-COMPENSATED