RD7147-16-1M5
RD7147-16-1M5 TE Connectivity Schaffner
RDseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 1.5MH 16A 4LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.594" (40.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 16A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 8.5mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 400 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.5MH 16A 4LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.594" (40.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 16A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 8.5mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RD7147-16-1M5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD7147-16-1M5 RD7147-16-1M5 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 1.5mH/path CURRENT-COMPENSATED