RD7147-25-0M7
RD7147-25-0M7 Schaffner EMC Inc.
RDseries.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 700UH 25A 4LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.594" (40.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 25A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 3.65mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 700 µH @ 1 kHz
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: CMC 700UH 25A 4LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.756" L x 2.756" W (70.00mm x 70.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.594" (40.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 25A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 3.65mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 700 µH @ 1 kHz.
Інші пропозиції RD7147-25-0M7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD7147-25-0M7 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 25A 0.7mH/path CURRENT-COMPENSATED