RD8137-16-5M0
RD8137-16-5M0 TE Connectivity Schaffner
RDseries.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 5MH 16A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 16A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 11.6mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 5 mH @ 400 Hz
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 5MH 16A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 16A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 11.6mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 5 mH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RD8137-16-5M0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD8137-16-5M0 RD8137-16-5M0 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters CHOKE 16A 5mH/path CURRENT-COMPENSATED