RD8137-50-0M6
RD8137-50-0M6 Schaffner EMC Inc.
RDseries.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 600UH 50A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 50A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 2.15mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 600 µH @ 400 Hz
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 600UH 50A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 50A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 2.15mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 600 µH @ 400 Hz.
Інші пропозиції RD8137-50-0M6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD8137-50-0M6 Виробник : Schaffner rd_series-1201815.pdf Common Mode Chokes / Filters 50A 0.6mH 3PHASE