Продукція > SCHAFFNER > RD8137-64-0M5
RD8137-64-0M5
RD8137-64-0M5 Schaffner
Schaffner_datasheet_RD_series-3001103.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters CHOKE 64A 0.5mH/path CURRENT-COMPENSATED
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 500UH 64A 3LN TH, Packaging: Tray, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 3, Operating Temperature: -25°C ~ 110°C, Height (Max): 1.988" (50.50mm), Voltage Rating - AC: 600V, Voltage Rating - DC: 850V, Current Rating (Max): 64A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 1.35mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 500 µH @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RD8137-64-0M5 RD8137-64-0M5 Виробник : Schaffner EMC Inc. RDseries.pdf Description: CMC 500UH 64A 3LN TH
Packaging: Tray
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 3
Operating Temperature: -25°C ~ 110°C
Height (Max): 1.988" (50.50mm)
Voltage Rating - AC: 600V
Voltage Rating - DC: 850V
Current Rating (Max): 64A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 1.35mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 500 µH @ 1 kHz