RDB6P5N03U CREATEK
RDB6P5N03U CREATEK Createk Microelectronics
TIRLR8726_CRE_CREATEK_0001.pdf
Виробник: Createk Microelectronics
Код виробника: RDB6P5N03U RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 25V; 6,5mOhm; 80A; 115W; -55°C ~ 175°C; Equivalent: IRLR8726PBF; IRLR8726TRLPBF; IRLR8726TRPBF; SP001573950; SP001552846; SP001573108; Transistors
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 500 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: RDB6P5N03U RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 25V; 6,5mOhm; 80A; 115W; -55°C ~ 175°C; Equivalent: IRLR8726PBF; IRLR8726TRLPBF; IRLR8726TRPBF; SP001573950; SP001552846; SP001573108; Transistors, кількість в упаковці: 500 шт.