RDD05-15D3
RDD05-15D3 Chinfa
RDD05-15D3.pdf
Код товару: 38170
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Потужність, W: 6 W
Напр. вх., V: 35...75 V
Напр. вих.,VDC: 15 VDC
Макс. вих. струм: 200 mA
Корпус, габарити, мм: DIP24
Температура, °C: -25...+70°C