RDL03-24S24W
RDL03-24S24W P-DUKE Technology, Inc.
rdl03w_datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W
Package / Case: 12-SIP Module, 10 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 12-SIP Module, 10 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.